USD
UAH
Каталог

Отвечаем на звонки

Пн-Пт с 10:00 - 17:00

Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
0
0
0

Sabre Rotary X17 Tattoo Machine. Англія Не нашли нужный товар?

Не нашли товар?
Ваше имя:
Email:
Название товара:
Дополнительная информация:
Сортировать по

Чудова англійська якість. Думаю цей апарат на багато буде крутіше бабки і її з брата)

Роторні машини Sabre X17 з миттєвим регулюванням жорсткості удару.

Більше не потрібно хаотично крутити ручку для встановлення Вашого улюбленого налаштування.

У новій роторній машині Sabre X17 передбачено 10 рівнів жорсткості від Ultra Hard до Soft, всього одним поворотом ручки регулятора.

Високоякісний мотор Maxon потужністю 4,5 Ватт укладений у корпус з унікального пластику BioCote® стійкого до подряпин та окремих елементів з анодованого авіаційного алюмінію.

У даній машині вперше в історії індустрії татуювального обладнання застосована технологія антибактеріального покриття BioCote®, яке наноситься в процесі виробництва і тримається весь термін служби машини. Лабораторні дослідження показали, що на даному покритті не залишаються більшість бактерій і вірусів, що передаються при процедурі татуювання. Технологія BioCote® ґрунтується на бактерицидних властивостях іонів срібла.

(Увага! Наявність цього покриття не звільняє від використання бар'єрного захисту обладнання, а лише сприяє меншому забруднення машини.)

У новій версії машини використовується вдосконалений поршень, виготовлений методом лиття високого тиску і пройшов високоточну фінішну обробку. Завдяки новій конструкції хід машини став більш рівним, знизився шум та зменшився середній показник робочого вольтажу.

Роторні машини Sabre X17 виробляються в семи колірних виконаннях і поставляються в алюмінієвих банках. Кожна машина має унікальний гарантійний код.

Гарантійним обслуговуванням займається тільки виробник. При будь-якій несправності в першу чергу необхідно зв'язатися з виробником-
www.sabretattoosupplies.com/<< /a>
Підготуйте чек-роздруківку, що підтверджує покупку блоку в нашому магазині, відео з номером апарата та несправністю. У разі потреби ми допомагаємо відправити несправний апарат за рахунок покупця на сервіс або заміну.

Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
0
0
0