USD
UAH
Каталог

Отвечаем на звонки

Пн-Пт с 10:00 - 17:00

Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
0
0
0

Perma Blend Permanent Ink. 15мл. США Не нашли нужный товар?

Не нашли товар?
Ваше имя:
Email:
Название товара:
Дополнительная информация:

Особливості та склад

Пігменти для татуажу Перма Бленд - це сполуки органічного або неорганічного типу, але обов'язково природного походження. Саме такі випускаються компанією Perma Blend, офіційним дистриб'ютором якої наша торгова компанія. Якісні пігменти відповідають таким вимогам:

  • не містять канцерогенів та токсичних елементів,
  • частинки барвників однорідні, гомогенні,
  • якісні барвники стійкі до УФ-променів будь-якої інтенсивності.

При виробництві складів та їх сертифікації не проводяться досвіди на тварин. Упаковки є абсолютно стерильними. Перевірка на якість та безпеку відбувається за вимогами міжнародного рівня.

Основні етапи виробництва

Виробництво пігментів Perma Blend проходить у чотири етапи - мікронізація, дисперизація, гомогенізація, вакуумна стабілізація. На першому етапі компоненти подрібнюються. На другому - відбираються частинки однакового розміру, що забезпечує однорідність малюнка та його стійкість до зовнішніх впливів. Третій етап – гомогенізація – необхідний у тому, щоб вихідна фракція не розшаровувалася. Вакуумна обробка отриманого складу (стабілізація) забезпечує ущільнення пігменту та основи фарбуючого складу, дозволяє значно розширити палітру відтінків, включити до неї натуральні відтінки.

Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
0
0
0