USD
UAH
Каталог

Отвечаем на звонки

Пн-Пт с 10:00 - 17:00

Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
0
0
0

PRECISION стерильні голки. США. Не нашли нужный товар?

Не нашли товар?
Ваше имя:
Email:
Название товара:
Дополнительная информация:

 

Татувальні голки PRECISION – на відміну від більшості пропонованих зараз на ринку голок саме АМЕРИКАНСЬКОГО аудиту якості!
Це означає, що вони досконалі та ідеально, на даний момент це голки №1 у світі за якістю та ціною!
• Конфігурація напою голок.
Голки, найчастіше, напоюють у коло, ряд, або 2 ряди. Кількість напаяних голок може варіюватися від 2 до 30 або навіть більше штук.
R (round) – напаяні в коло голки називають раундами.
У свою чергу, R раунди діляться на контурні L(linear) та тушевочні S(shader):
RL (Round Linear ) – у цій напайці голки щільно зведені на кінці в пучок, їх ще називають «зведені». Такі голки призначені для нанесення контуру, ліній.

--RLX--в цій напайці голки щільно зведені на кінці в пучок і мають екстра гостре заточення.
RS (Round Shader) – у цій напайці голки паралельно стоять, по відношенню один до одного, їх називають «розведені». Ці голки призначені для гасіння, зафарбовування.
- M1 (Weaved Mag) - голки біля основи припаяні в один ряд, але на кінці поділяються на 2 ряди в шаховому порядку. Такі голки використовують для м'якої тушовки, від прозорого до щільного зафарбування.
-M1С - голки в плоскій напайці мають неоднакову довжину, створюючи таким чином округлу форму. Така форма напаювання голок безпечна в роботі, дає рівномірність забарвлення, м'якість розтушовки та плавність переходів. Також такі голки менше травмують шкіру.

F (flat)- напаяні в один ряд голки називаю флетами або плоскими. Вони призначені для щільного забарвлення.

--Маркування голок з позначенням в кінці -- означає, що жало голки має мікро насічки ( текстуру). Яка наноситься лазером і допомагає закладати пігмент під шкіру більш щільно.

Перші цифри маркування голок *12 - означають, що в напаюванні голки діаметром 0,35 мм , *10 - 0,30 мм , *8 

 *термін закінчення стерильності голки вказаний на блістері не означає, що голка заражена і не придатна до використання. Стерилізація в автоклаві повертає її до бойового ладу.


Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
0
0
0