USD
UAH
Каталог

Отвечаем на звонки

Пн-Пт с 10:00 - 17:00

Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
0
0
0

Пігменти-пасти для Мікроблейдінгу Не нашли нужный товар?

Не нашли товар?
Ваше имя:
Email:
Название товара:
Дополнительная информация:
Сортировать по

Техніку ручного макіяжу називають мікроблейдингом і позиціонують як інноваційний спосіб нанесення перманентного макіяжу. Така техніка ідеально підходить для промальовування тонких ліній. Оскільки майстер контролює кожен рух голки і відсутні паразитні вібрації, які притаманні роботі машинки. Також голка не так глибоко проникає під шкіру порівняно з апаратним способом нанесення. Завдяки цьому лінії виходять природнішими і рівнішими. Настільки природніше, що мало хто може зрозуміти, що було нанесено перманентний татуаж.

До переваг мікроблейдингу також належать:

Низька травматичність. Це досягається за рахунок того, що при мануальному нанесенні перманентного макіяжу робиться 3-4 проколи в секунду, на відміну від апаратного.

Мінімальна хворобливість та швидке відновлення шкіри.

 

Кожному професіоналу в нанесенні перманентного макіяжу варто знати обидві техніки. Так як ручна техніка зараз тільки набуває популярності більшість майстрів починають нею користуватися. Але якщо Ви звикли до апаратної техніки нанесення перманентного макіяжу, то перебудуватися не так просто. Необхідно проходити спеціальне навчання та напрацьовувати безцінний досвід.

Також потрібно відзначити, що для ручного татуажу використовуються особливі пігменти, розроблені виключно для цієї техніки. Відрізняються тим, що легше вносяться та міцніше тримаються саме в поверхневих шарах шкіри. Мікропигментування проводиться лише на бровах. На інших ділянках шкіри застосовується тільки апаратне нанесення перманентного макіяжу.

Ми стежимо за новинками у світі перманентного татуажу і прислухаємося до Ваших потреб у тому чи іншому обладнанні.

Каталог
Каталог
Каталог
Каталог
0
0
0